Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Kbely B - Vinoř

Co o nás napsal soupeř :

5.kolo Spartak Kbely B - FK Vinoř 1 : 5 ( 0 : 2 )
Opět domácí zápas a opět bez bodů !!!!!!
Do druhého zápasu před domácím publikem jsme vstupovali s myšlenkou na zisk 3 bodů,skutečnost však byla jiná.Soupeř se kupodivu sám neporazil a náš pěší fotbal (kopaná ) neměl proti bojujícímu a běhavému týmu šanci.Hned úplný úvod zápasu nás měl varovat,protože soupeř začal střelou hned snad v 5 vteřině zápasu.My jsme se dostali ke slovu až v 10.minutě střelou Mareše vysoko nad.Ve 12.minutě šikovně pronikl do vápna Tožička,jeho centr však Mejsnara nenašel.Ve 13.minutě nás zachraňuje pouze špatné zpracování míče soupeřovým útočníkem,jinak byl úplně sám.V 16. minutě přichází ojedinělá pěkná kombinace Mikeš-Mejsnar-Tožička bohužel nad.V 17.minutě jdou hosté do vedení po lehké,skákavé,ale i tečované střele 0 : 1.Ve 23.minutě nás zachraňuje pouze reflexivní zákrok Cabáka,ale přicházejí i další téměř tutovky,které soupeř úspěšně zahazuje- 27.jde útočník sám na naší brá nu-střílí mimo,28.minuta opět samostatný nájezd- střela do tyče.Ve 40.minutě se dostáváme do šance i my,z trestného kopu Mikeš těsně vedle.Další trest od soupeře přichází ve 42.minutě,kdy je potrestáno špatné vyběhnutí našeho brankáře- 0 : 2. Do druhého poločasu střídá zraněného Nauše Pavlík,který se staví do útoku a přeskupujeme postavení.V 50.minutě proniká až do vápna Musel,na jeho centr do vápna však nikdo nenabíhá.Hra nyní probíhá od vápna k vápnu bez větších šancí,až v 65.minutě soupeř netrefuje úplně prázdnou bránu.V 68.minutě přichází bohužel náš jediný golový zápis -z trestného kopu se trefuje Mareš - 1 : 2.Ale hned po rozehrání se soupeř dostává do našeho vápna a odražený míč uklízí (ofsajd ?) soupeř do branky - 1 : 3.V posledních 10 minutách dostáváme ještě další 2 goly,hlavně gol na 1 : 5 stojí za zmínku-nádherná střela do šibenice.V 82.minutě se odhodlává ke krásné střele Souček,jeho střelu však golman vyráží.Zápas končí krutou ,ale zaslouženou porážkou,výkon našeho mužstva byl hodně špatný.Doufejme,že příště bude líp.