Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Vítejte na stránkách fotbalového klubu Sokol Vinoř

Březiněves : Vinoř

Co o nás napsal soupeř :

Zápas začal pro naše hráče velice slibně a ujali se brzo, 10min., vedení po gólu z kopačky Ondry Nepraše, 1:0. Bohužel jsme brzo obdrželi vyrovnávací branku na 1:1. Hosté hráli v rozestavení 3-4-3 a naši hráči měli s pružností přelívání jejich zálohy a útoku z počátku problémy. Díky nové opoře v bráně, „Vilďákovi“, ale byly ostatní útoky ve spolupráci s obranou eliminovány. V prvním poločase ukázali naši hráči, že nejsme žádná ořezávátka a několika zákroky poškádlili pana rozhodčího, který musel vytahovat ze své kapsičky hned 4 žluté karty v rozmezí 20min. Možná také velká přemotivovanost a touha vyhrát některé naše hráče svazovala a tím přidali nějaké ty ostré zákroky. Do poločasu dokázali naši hráči góly Durňáka z penalty a Jirky Gondeka, kterým byl příjemným překvapením, z krásné přihrávky Ondry Nepraše, zvýšit skóre na poločasových 3:1.Do druhého poločasu jsme vstupovali na hřiště hned s dvěmi změnami. Ondru Nepraše v útoku střídal Materna a pro zranění Jana Hromase jeho jmenovec Petr.V průběhu hry se dostal na 20minut do hry ještě Urban za Šabatku. V druhém poločase se již tolik nejiskřilo a ani nepadlo tolik branek. Padla pouze jediná a to z kopačky nové akvizice Davida Pally a zvýšila naše vedení na konečných 4:1. Hosté, ale nadále zlobili nebezpečnými útoky, které, ale dobře organizovaná obrana včas dokázala zastavit a nebo eliminovat, aby brankář měl, co nejméně práce.